UWAGA!

Z zakupem podręczników z języka angielskiego i języka niemieckiego (klasy I) proszę się wstrzymać do rozpoczęcia nauki we wrześniu,
kiedy to nastąpi podział na grupy językowe.

Podręczniki dla starej podstawy programowej

Podręczniki dla nowej podstawy programowej

 

zakonczenie roku 1 219 czerwca o godzinie 9:30 zabrzmiał ostatni dzwonek roku szkolnego 2018/2019. Tradycyjnie już naszą uroczystość uświetniła obecność pary królewskiej. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Pan dyrektor, Dariusz Naumowicz, pogratulował również przybyłym rodzicom wysokich wyników w nauce, które osiągnęły ich dzieci.

Więcej…

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowuje do realizacji Rządowy program pomocy uczniom w 2019 r. – „Wyprawka szkolna”.

Przeczytaj pismo przewodnie.

 

 Droga Młodzieży!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 świętować będziemy

  19 czerwca (środa) od godziny 9.30.

Uroczystość tradycyjnie poprzedzona zostanie Mszą Świętą

w Archikatedrze Białostockiej o godz. 8.00.

 

Sale na spotkania z Wychowawcami.

 

 

KeepCalmWynikiKeepCalmStudio.com1

Z wielką przyjemnością informujemy, iż w dniu 12.06.2019 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród w wewnątrzszkolnym konkursie kulturoznawczym

Test Yourself on the UK and the USA

Więcej…

 

historia najnowsza polski w poezji12 czerwca 2019 r. o godz. 12:00 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej odbyła się uroczysta gala II edycji konkursu "Historia najnowsza Polski w poezji dzieci i młodzieży" zorganizowanego przez oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku. Wśród nagrodzonych laureatów znalazła się Gabriela Halicka z kl. II e, która otrzymała wyróżnienie.

Więcej…

 

mistrzostwa polski lzsZ wielką radością pragniemy poinformować, iż Ewelina Lipska, uczennica klasy 2g, 1 czerwca została Mistrzynią Polski w skoku wzwyż w Mistrzostwach Polski LZS.

Nasz abiturient, Oskar Trejgo, podczas tych samych zawodów zdobył mistrzostwo w rzucie oszczepem. Naszym Zwycięzcom gratulujemy!

 

sejm dzieci i mlodziezyDnia 1 czerwca 2019 roku wzięliśmy udział w XXV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Nasz udział w posiedzeniu poprzedzony był wykonaniem projektu, który miał na celu upamiętnienie wybranego posła II RP. Wybraliśmy postać bardzo związaną z naszą szkołą - ks. Stanisława Hałko. Komisja wysoko oceniła nasz projekt dzięki czemu wygraliśmy wyjazd do Sejmu w dniach 31 maja - 1 czerwca.

Więcej…

 

licealiada plazowaNasi siatkarze plażowi zdobyli srebrne medale w Licealiadzie Wojewódzkiej, która odbyła się w Suwałkach 6.06.2019 r. Autorami sukcesu są tegoroczni absolwenci: Kajetan Tokajuk (3H), Filip Roszkowski (3A) oraz Szymon Maliszewski (2A). Dziękujemy chłopakom za walkę w bardzo długim turnieju.

Więcej…

 

bieg na oriantacjeNasze dziewczyny zdobyły srebrne medale w Wojewódzkiej Licealiadzie w biegach na orientację na bardzo wyczerpującej trzynastokilometrowej trasie na Pietraszach.

Skład zespołu: Klaudia Perkowska 2E, Natalia Kościuk 2B, Magdalena Bobek 2E, Aleksandra Plewa 2E.

W klasyfikacji indywidualnej Klaudia Perkowska zajęła 3 miejsce. Dziękujemy dziewczętom za ogromny wysiłek włożony w pokonanie wynagającej trasy biegu.

 
Więcej artykułów…